Gaslicht.com
De onafhankelijke energievergelijker

Gaslicht.com is al sinds 2003 dé site voor onafhankelijke energievergelijkingen van alle energieleveranciers. De leveranciers hebben geen enkele zeggenschap over de activiteiten en informatie op onze site.
https://www.gaslicht.com/energie
vergelijken

 
Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Gezocht vrijwilliger(s) voor de zondag

Wij zijn opzoek naar een of meer vrijwilligers voor de volgende afdelingen in onze club:
  • Bestuursleden
  • Bemanning wedstrijdsecretariaat op zondag
  • Grensrechter en leider voor het dames elftal
  • Grensrechter selectie elftal
Voor meer informatie neem contact op met een van de bestuursleden.
Openingstijden kantine

De eerste clubavond in het nieuwe seizoen is donderdag 23 augustus 2018. Daarnaast is de kantine geopend rondom de oefenwedstrijden van het eerste elftal.

Zodra de bekercompetitie begint zijn de openingstijden van de kantine in het weekend als volgt:

Zaterdag van 8:30 - 19:00:
Het kan zijn dat de kantine eerder opengaat in de ochtend en eerder sluit in de middag. Dat ligt aan het programma

Zondag van 8:30 - 19:30:
Het kan voorkomen dat de kantine langer openblijft op zondag, dat is dan afgestemd met het bestuur. 

Maandag tot en met donderdag op de gebruikelijke tijden en op vrijdag is de kantine gesloten, tenzij er een activiteit is.

Het bestuur
Oefenprogramma 1ste elftal
Hieronder het oefenprogramma van ons 1ste elftal:

Donderdag 30 augustus aanvang 20:15:
OVC'26 - RKVVO
Dinsdag 11 september aanvang 20:00:
WSC - OVC'26
Dinsdag 18 september aanvang 20:00:
NEO 25 - OVC'26

Aanvang bekercompetitie zondag 2 september en aanvang competitie 1ste elftal zondag 23 september. Voor het bekerprogramma verwijzen wij u naar het wedstrijdprogramma.

Het bestuur
Vooraankondiging Algeneme Ledenvergadering
Allen,

op vrijdagavond 9 november 2018 zal de Algemene Ledenvergadering van OVC'26 plaatsvinden. Aanvang 20:00. De stukken benodigd voor deze vergadering zullen u tijdig toegestuurd worden. Dit kan zijn per mail of per fysieke post.

Peter Musters en Ad Janse hebben te kennen gegeven af treden en zich niet herkiesbaar te stellen. We zijn daarom opzoek naar leden die ons bestuur willen komen versterken. Meer informatie kan in gewonnen worden bij de het bestuur.

Het bestuur
Indelingen competitie seizoen 2018 - 2019
Allen,

Hieronder treffen jullie de competitie indeling aan voor alle elftallen van OVC'26. De wedstrijden kunnen jullie terug vinden onder het  kopje wedstrijdprogramma 
 
0512: Heren 3e Klasse B 0518: Reserve 3e Klasse E
Baardwijk 1 14:30 Audacia 2 12:00
RWB 1 14:30 Sarto 3 12:00
DESK 1 14:30 JEKA 6 10:00
Waspik 1 14:30 TSV Gudok 2 12:00
TSC 1 14:00 Gilze 3 12:00
Irene'58 1 14:00 Viola 2 12:00
UVV'40 1 14:30 Bavel 2 12:00
Gilze 1 14:30 Hilvaria 3 11:45
Bavel 1 14:30 Were Di 3 12:00
SCO 1 14:00 SV Reeshof 2 11:30
Groen Wit 1 14:30 OVC'26 2 12:00
ZIGO 1 14:30 FC Tilburg 3 13:00
Oosterhout 1 14:30
OVC'26 1 14:30
0519: Reserve 4e Klasse 407 0519: Reserve 5e Klasse 510
SVG 3 10:00 SVG 4 11:45
Sarto 7 12:00 Sarto 9 12:00
Uno Animo 4 10:00 DESK 4 12:00
TSV Gudok 3 10:30 JEKA 12 10:00
Jong Brabant 4 12:00 Dongen 6 10:00
VOAB 4 09:45 Gilze 4 10:00
ZIGO 3 12:00 Gloria UC 3 10:00
WSC 5 12:30 Jong Brabant 6 12:00
Nevelo 3 11:00 Were Di 5 14:00
VCB 2 11:00 WSJ 3 10:30
SVSSS 3 11:00 OVC'26 4 12:00
OVC'26 3 12:00 FC Tilburg 8 12:00
0519: Reserve 5e Klasse 511 0519: Reserve 6e Klasse 624
Audacia 3 11:45 SVG 6 10:00
GSBW 5 10:00 SC 't Zand 6 10:00
TSV Gudok 5 10:00 Were Di 6 10:00
Oisterwijk 2 11:30 Willem II 3 13:00
SC 't Zand 4 12:00 ZIGO 6 09:45
Hilvaria 5 12:00 WSJ 4 10:00
Taxandria 3 11:00 Sarto 14 10:00
ZIGO 4 12:00 SV Reeshof 6 10:00
ODC 6 12:15 TSV Gudok 8 11:00
SV Reeshof 3 14:00 OVC'26 6 12:00
OVC'26 5 12:00 FC Tilburg 14 13:00
FC Tilburg 7 12:30 GSBW 9 10:00
0519: Reserve 6e Klasse 623 0519: Reserve 6e Klasse 621
Reusel Sport/CoTrans 9 10:00 Riel 4 12:00
Audacia 5 11:00 Gloria UC 4 10:00
RKDSV 4 12:00 Viola 5 10:30
Nemelaer 8 13:00 Chaam 3 11:30
VOAB 8 09:45 SC 't Zand 7 10:00
Hilvaria 6 12:15 VOAB 7 12:00
Sarto 16 10:00 GSBW 7 10:00
Jong Brabant 10 10:00 Sarto 17 14:00
GSBW 8 10:00 SV Reeshof 7 10:00
Were Di 9 10:00 TSV Gudok 7 11:00
OVC'26 7 09:45 OVC'26 8 12:00
FC Tilburg 13 14:30 Bavel 8 10:00
0519: Reserve 6e Klasse 620 0519: Reserve 6e Klasse 626
SVG 5 11:45 RWB 4 12:00
Waspik 6 10:00 DESK 7 10:00
DVVC 5 12:00 Uno Animo 7 10:00
Uno Animo 5 10:00 FC Drunen 3 10:30
Jong Brabant 9 10:00 SC 't Zand 5 10:00
Were Di 7 10:00 Blauw Wit'81 3 10:00
Willem II 4 10:00 SVSSS 4 10:00
Blauw Wit'81 4 10:00 Sarto 13 10:00
Sarto 18 10:00 RKDVC 11 10:30
SC 't Zand 9 10:00 TSV Gudok 6 11:30
OVC'26 9 09:45 Baardwijk 8 10:00
FC Tilburg 10 12:30 OVC'26 10 12:00
513: Vrouwen 4e Klasse 843 Zaterdag 0214: 5e Klasse 27
Beerse Boys VR2 10:00 Rust Roest 3 14:30
Best Vooruit VR1 12:00 TSVV Merlijn 3 14:30
Waspik VR1 10:00 Nevelo 2 14:30
Essche Boys VR1 11:00 OVC'26 2 14:30
ODC VR1 12:15 SV BLC 8 15:00
SC 't Zand VR4 10:00 Zwaluw VFC 5 15:00
Unitas'59 VR1 10:00 SVSSS 3 16:30
OJC ROSMALEN VR4 10:00 Best Vooruit 3 16:45
RKDSV VR1 12:00 Willem II 7 12:30
OVC'26 VR1 12:00 FC Tilburg 4 14:45
HRC'14 VR3 12:00 Zwaluw VFC 6 15:00
Were Di VR2 10:00 SCG'18 4 17:00
0225: 4e Klasse 13 (Najaar) 0235: 3e Klasse 08 (Najaar)
Sarto JO19-5 16:15 SC 't Zand JO17-4 14:30
VOAB JO19-2 14:45 Were Di JO17-2 13:30
Were Di JO19-2 15:00 TSV Gudok JO17-4 13:15
Hilvaria JO19-3 13:15 SV Reeshof JO17-2 13:45
ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 14:30
ZIGO JO19-2 15:30 Rijen JO17-2 12:30
GSBW JO19-2 14:45 SVSSS JO17-2 13:00
Jong Brabant JO19-3 14:45 ZIGO JO17-2 13:30
OVC'26 JO19-1 14:30 Riel JO17-1 14:30
Taxandria JO19-3 14:45 OVC'26 JO17-1 14:30
FC Tilburg JO19-3 14:45 FC Tilburg JO17-2 14:45
SVSSS JO19-3 14:30
0235: 5e Klasse 10 (Najaar) 0245: 3e Klasse 08 (Najaar)
SC 't Zand JO17-7 14:30 VOAB JO15-2 13:00
Sarto JO17-6 14:30 SV Reeshof JO15-3 12:00
VOAB JO17-5 13:00 Jong Brabant JO15-2 13:00
ST EDN'56/RKDSV JO17-2 14:30 Baronie JO15-5 10:00
Were Di JO17-3 13:00 Uno Animo JO15-2 12:30
Hilvaria JO17-3 12:15 Rijen JO15-2 10:00
Jong Brabant JO17-5 13:00 SVSSS JO15-2 11:30
ZIGO JO17-3 13:30 ZIGO JO15-3 12:00
OVC'26 JO17-2 14:30 Riel JO15-1 12:30
ST Oisterwijk / Nevelo JO17-1 13:00 OVC'26 JO15-1 13:00
FC Tilburg JO17-4 12:30 FC Tilburg JO15-2 12:30
WSJ JO17-1 13:00
0245: 5e Klasse 12 (Najaar) 0255: 3e Klasse 08 (Najaar)
VOAB JO15-4 11:30 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 12:30
Hilvaria JO15-3 11:45 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 12:00
Oirschot V. JO15-4 12:30 RWB JO13-2 11:15
Beerse Boys JO15-2 13:00 GSBW JO13-1 09:30
Jong Brabant JO15-3 11:30 Nevelo JO13-1 10:00
SC 't Zand JO15-9M 12:45 SVSSS JO13-2 10:00
ZIGO JO15-6 12:00 WSC JO13-2 11:00
Willem II JO15-1 11:00 ZIGO JO13-3 10:45
Riel JO15-2 12:30 SV Capelle JO13-1 11:00
OVC'26 JO15-2 13:00 Willem II JO13-1 09:00
Were Di JO15-4 12:00 OVC'26 JO13-1 11:00
FC Tilburg JO15-3 12:30 FC Tilburg JO13-2 10:15
0255: 5e Klasse 13 (Najaar) 0265: 3e Klasse 10 (Najaar)
VOAB JO13-4 11:30 SC 't Zand JO11-3G 10:00
Were Di JO13-3 09:00 Sarto JO11-3 08:45
SV Reeshof JO13-2 10:45 NEO'25 JO11-1 09:15
SVSOS JO13-1G 11:00 VOAB JO11-4 10:15
Jong Brabant JO13-3 09:00 Were Di JO11-3 12:45
Audacia JO13-2 10:15 TSV Gudok JO11-3 08:30
Nevelo JO13-2 10:00 JEKA JO11-6G 11:00
SVSSS JO13-3 11:30 Rijen JO11-3 08:30
ZIGO JO13-6 10:45 ZIGO JO11-3 08:30
Riel JO13-1 11:15 Gloria UC JO11-3 10:00
OVC'26 JO13-2 11:00 OVC'26 JO11-1 09:30
FC Tilburg JO13-3 10:15 FC Tilburg JO11-2 10:15
0265: 5e Klasse 16 (Najaar) 0265: 5e Klasse 13 (Najaar)
Bladella JO11-4 09:30 SC 't Zand JO11-6G 10:00
Sarto JO11-6 10:00 Sarto JO11-7 10:00
ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 11:00 VOAB JO11-5 10:15
Hilvaria JO11-3 09:00 TSV Gudok JO11-4 09:45
Oirschot V. JO11-2 10:00 Blauw Wit'81 JO11-1G 10:30
Spoord. Boys JO11-1G 10:30 DESK JO11-3 10:00
SVSOS JO11-1G 11:00 Rijen JO11-7 08:30
Nevelo JO11-2 11:00 TSC JO11-3 08:30
ST Vessem/DEES JO11-2G 11:15 ZIGO JO11-7 08:30
ZIGO JO11-5 08:30 Riel JO11-2 10:00
ODC JO11-4 08:30 OVC'26 JO11-3 09:30
OVC'26 JO11-2 09:30 FC Tilburg JO11-3 09:00
0275: 4e Klasse 11 (Najaar) 0275: 5e Klasse 19 (Najaar)
Dongen JO9-4 10:00 Best Vooruit JO9-5 09:00
Sarto JO9-5 10:45 SBC JO9-4 09:00
VOAB JO9-4 09:00 DBS JO9-7 09:00
Were Di JO9-2 09:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO9-2 09:45
SV Reeshof JO9-4 08:45 Unitas'59 JO9-6 09:00
Jong Brabant JO9-4 09:00 Hilvaria JO9-3 10:45
GSBW JO9-2 10:45 Beerse Boys JO9-2 09:30
Viola JO9-3 09:30 Audacia JO9-2 10:15
ZIGO JO9-4 09:45 Tuldania JO9-1 09:30
OVC'26 JO9-1 09:30 ODC JO9-3 08:30
FC Tilburg JO9-2 10:45 OVC'26 JO9-2 09:30
ST DEES-Vessem JO9-3 10:30
0275: 5e Klasse 18 (Najaar)
SC 't Zand JO9-7 08:45
Sarto JO9-6 10:45
Sarto JO9-7 10:45
VOAB JO9-5 09:00
Gilze JO9-2 08:30
Were Di JO9-3 09:00
ZIGO JO9-6 09:45
ZIGO JO9-7 09:45
Riel JO9-1 09:30
OVC'26 JO9-3 09:30
SVG JO9-2 09:30
 
TEAMS
Nog geen teams aangemaakt voor deze club